В нашій клініці

Asset 9

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Замість загальних підходів, які можуть призвести до ризиків та неефективного лікування, ми досліджуємо історію кожного пацієнта, призначаємо індивідуальний набір аналізів і підбираємо відповідні способи лікування. Такий підхід демонструє більш високу ефективність, ніж стандартний.

Asset 10

ФАХІВЦІ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ

Лікарі клініки EuroDerm - це фахівці, до яких звертаються за консультаціями лікарі з усієї України. Клініка є офіційною клінічною базою НУОЗУ ім.П.Л.Шупика і заснована кращими практикуючими фахівцями університету.

Asset 11

ДОКАЗОВА МЕДИЦИНА

Лікарі нашої клініки не роблять ніяких призначень, крім тих, які на практиці довели свою ефективність і безпеку (даний підхід також відомий як доказова медицина). Цей підхід широко поширений у клініках США та Європи.

Про напрямки

Хронічні дерматози

Загальна назва захворювань шкіри з тривалим перебігом, періодичними загостреннями та ремісіями.

 

Атопічний дерматит і псоріаз

Найпоширеніші хронічні дерматози,  що характеризуються тривалим рецидивуючим перебігом. Залежно від складності перебігу для їх лікування застосовують місцеву або системну терапію.

Клініка займається лікуванням хронічних дерматозів.

Asset 12

У лікуванні хронічних та інших дерматозів ключову роль відіграє правильно зібраний анамнез – опитування пацієнта про його спосіб життя та перебіг захворювання, що дозволяє сформувати оптимальне лікування та рекомендації щодо уникнення джерела дерматозу.

Тривожні симптоми

 

  • Висипання
  • Почервоніння
  • Зміни кольору шкіри

 

Поява неприємних відчуттів:

  • Свербіж шкіри
  • Сухість шкіри
  • Відчуття пощипування та поколювання
Asset 13

Ми знаємо, наскільки важлива швидка і правильна діагностика. Перш за все, завдяки своєчасній діагностиці, можна виявити захворювання на ранніх стадіях і підібрати ефективне лікування, що значно підвищує шанси на повне одужання.

 

Види діагностики

Консультація

Діагностика шкірних захворювань і новоутворень шкіри починається з детального огляду всього шкірного покриву, волосся, нігтів і визначення ділянок, що потребують більш детального дослідження (цифрова дерматоскопія, діагностична біопсія).

Детальніше

Дерматоскопія

Дерматоскопія — це сучасний метод діагностики новоутворень шкіри, який дозволяє виявляти в них структурні зміни на ранньому етапі, які неможливо виявити при звичайному огляді. Дерматоскопічне дослідження проводиться без пошкодження поверхні шкіри.

Детальніше

Біопсія

Біопсія — це діагностична процедура, яка полягає у взятті невеликої ділянки ураженої тканини (біоптат) для подальшого гістологічного дослідження з визначенням форми і стадії захворювання.

Детальніше

УЗД шкіри

Ультразвукове сканування дозволяє розглянути всі шари шкіри та заздалегідь діагностувати початок змін у них.

Детальніше

Лабораторна діагностика

Лабораторні дослідження необхідні для постановки діагнозу шкірних захворювань, патологій підшкірної клітковини, при плануванні оперативного втручання, динамічному спостереженні за станом хворого під час системного лікування і визначення рівнів специфічних онкомаркерів.

Детальніше

Мікологічні дослідження

Золотим стандартом при підозрі на грибкове ураження шкіри, волосся чи нігтів є проведення мікроскопічного дослідження.

Даний аналіз дозволяє ідентифікувати вид збудника і його кількісну концентрацію. Важливим моментом є те, що посів здійснюється паралельно на 2 поживні середовища, що дає нам впевненість у точності результату аналізу.

В препараті, при грибковому ураженні, виявляють нитки міцелію, спори гриба, дріжджові клітини тощо. В такому випадку важливо визначити чутливість виявленого збудника до топічних та системних антимікотиків. Тобто лікарю важливо отримати цей результат, щоб підібрати для Вас оптимальний і найбільш ефективний варіант лікування.

Правильна і вчасна діагностика – запорука успішного лікування!

Детальніше

У кожному випадку фахівець приймає рішення про найбільш ефективний метод діагностики, що допомагає точно та швидко встановити діагноз, а потім - призначати відповідне лікування.

У складних випадках ми проводимо міждисциплінарні консиліуми, а також використовуємо методику «друга думка» для отримання альтернативної думки провідних клінік і морфологічних лабораторій Європи, США, Ізраїлю.

Методи лікування

Системна терапія

Системна терапія є одним з найважливіших способів лікування шкірних захворювань, при якому призначаються таблетовані препарати, ін’єкції, що усувають внутрішні патологі.

Детальніше

Місцева терапія

МІСЦЕВА ТЕРАПІЯ широко застосовується в дерматології. Лікарські речовини проникають всередину шкіри шляхом абсорбції, надаючи поступовий лікувальний ефект. Місцева терапія, як і загальна, завжди вимагає індивідуального підходу.

Детальніше

Фототерапія

Фототерапія широко застосовується у лікуванні шкірних захворювань. Її принцип полягає у впливі на уражені ділянки спеціального вузькополосного випромінювання ультрафіолету (nb UVB 311nm). Процедура проводиться під постійним контролем фахівця.

Детальніше

Лазер СО2

Лазер СО2 використовується для лікування пігментних плям, кератозу, рубців, розтяжок, а також для косметичних процедур (корекція зморшок). Основа роботи лазера - вапоризація та термічний вплив, що допомагає прибрати небажаний дефект шкіри та одночасно стимулює вивільнення факторів росту та проникненню фібробластів у пошкоджені ділянки.

Детальніше

Імунобіологічна терапія

Біологічні препарати є лікарськими медичними засобами, основу яких складають природні компоненти глікопротеїни.

Детальніше

Кріотерапія

Кріотерапія - це медична процедура, в основі якої є лікування холодом. Також її називають кріохірургією або кріодеструкцією. Цей малоінвазивний спосіб застосовується в усуненні більшості шкірних захворювань доброякісної форми. Застосування кріодеструкції руйнує уражені тканини і клітини з онкологічною патологією при впливі на них дуже низьких температур.

Детальніше

Фахівці клініки

Литвиненко Богдан Вікторович

Головний лікар клініки, дерматоонколог, хірург, дерматовенеролог, президент Українського товариства дерматоонкології.

Діагностика та лікування новоутворень шкіри, лікування псоріазу та інших хронічних дерматозів, Mohs-хірургія, реконструктивна хірургія, фотодинамічна терапія.

Більше про лікаря

Літус Олександр Іванович

Професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної і лабораторної імунології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, лікар-дерматовенеролог.

Запрошений консультант.

Більше про лікаря

Василенко Сергій Сергійович

Лікар-дерматоонколог, хірург, дерматовенеролог.

Mohs-хірургія, реконструктивна хірургія, фотодинамічна терапія і діагностика.

Більше про лікаря

Свистунов Ігор Ваніфатійович

Професор кафедри дерматовенерології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, лікар-дерматовенеролог.
Консультує складні випадки в області дерматовенерології.

Більше про лікаря

Анфілова Марина Родіонівна

Лікар-дерматовенеролог, доктор медичних наук, професор, президент "Української академії дерматовенерології".

Консультує складні випадки області дитячої та дорослої дерматології.

Більше про лікаря

Щербакова Юлія Валеріївна

Лікар-дерматовенеролог вищої кваліфікаційної категорії, дитячий дерматолог, доктор медичних наук, старший дослідник.

Основні напрямки роботи - персоналізований підхід до діагностики та лікування захворювань шкіри дорослих та дітей, новоутворень, інфекцій, що передаються статевим шляхом, запальних процесів урогенітального тракту.

 

Більше про лікаря

Торбенко Євгеній Ліодорович

Лікар-дерматовенеролог, онколог, дитячий дерматолог.

Діагностика і лікування шкірних захворювань дітей і дорослих, профілактика і лікування гострих і хронічних дерматозів обличчя, діагностика, цифрова дерматоскопія і видалення новоутворень шкіри у дорослих та дітей.

Більше про лікаря

Юрчик Яна Миколаївна

Кандидат медичних наук, доцент, лікар-дерматовенеролог вищої категорії, дитячий дерматолог.

Основні напрямки роботи - персоналізовані підходи до діагностики та лікування дерматологічних захворювань.

 

Більше про лікаря

Літус Ірина Олександрівна

Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог, косметолог

Персоналізований підхід в діагностиці та лікуванні розацеа, акне, постакне.
Підбір індивідуальної косметологічної реабілітації та профілактичних програм.
Естетична корекція вікових змін обличчя.

Більше про лікаря

Стовбир Ганна Сергіївна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог, подолог.
Основний напрям роботи - персоналізовані підходи до діагностики та лікування дерматологічних захворювань і патології стопи та нігтів у дітей та дорослих.

Більше про лікаря

Луженецька Ірина Романівна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог.
Персоналізований підхід до діагностики та лікування загальнодерматологічних захворювань та судинних новоутворень шкіри у дітей та дорослих. Спеціаліст лазерної медицини.

Більше про лікаря

Попович Ганна Анатоліївна

Лікар-дерматовенеролог.
Діагностика та лікування новоутворень шкіри, хронічних дерматозів

Більше про лікаря

Білоног Вікторія Миколаівна

Лікар-дерматовенеролог, трихолог.
Персоналізований підхід до діагностики та лікування загальнодерматологічних захворювань та захворювань шкіри голови і волосся.

Більше про лікаря

Дідик Ольга Сергіївна

Лікар-дерматовенеролог.
Персоналізований підхід до діагностики, профілактики та лікування шкірних захворювань, цифрова дерматоскопія та лікування новоутворень шкіри.

Більше про лікаря

Лукаш (Іщук) Ольга Дмитрівна

Лікар-дерматовенеролог, подолог.
Персоналізований підхід до діагностики та лікування загальнодерматологічних захворювань, патології стопи та нігтів.

Більше про лікаря

Гавриш Тетяна Іванівна

Лікар-дерматовенеролог.
Персоналізований підхід до діагностики та лікування хронічних дерматологічних захворювань, цифрова дерматоскопія та діагностика новоутворень шкіри.

 

Більше про лікаря

Гафинець Валентина Іванівна

Лікар-дерматовенеролог.
Персоналізований підхід до діагностики та лікування новоутворень шкіри, хронічних дерматологічних захворювань, проведення цифрової дерматоскопії та біопсії.

 

Більше про лікаря

Лук Дарʼя Генадіївна

Лікар-дерматовенеролог.
Персоналізований підхід до діагностики та лікування новоутворень шкіри, хронічних дерматологічних захворювань, проведення цифрової дерматоскопії та біопсії.

 

Більше про лікаря

Вартість послуг

Консультація головного лікаря клініки

1600 грн
Консиліум (за участю головного лікаря клініки, провідного фахівця напряму загальна дерматологія, провідного спеціаліста необхідного суміжного напрямку) 4000 грн
Виїзна консультація (в межах м.Києва) 5000 грн

Консультація провідного фахівця напрямку загальна дерматовенерологія, професора, д.мед.н

2500 грн
Консультація професора, д.мед.н 1500 грн

Первинна консультація спеціаліста

720 грн

Повторна консультація головного лікаря клініки (не пізніше 2 місяців після останньої консультації)

800 грн

Повторна консультація провідного фахівця напрямку загальна дерматовенерологія, професора, д.мед.н (не пізніше 2 місяців після останньої консультації)

1500 грн

Повторна консультація професора, д.мед.н (не пізніше 2 місяців після останньої консультації)

800 грн

Повторна консультація спеціаліста в ході лікування (не пізніше 2 місяців після останньої консультації)

450 грн

Контрольний огляд спеціаліста (під час проходження курсу фототерапії, після проведення діагностичних та лікувальних маніпуляцій, консультація по рузультатам аналізів) не пізніше 1 місяця після попереднього візиту

200 грн

Контрольний огляд професора, д.мед.н. в ході лікування

500 грн

Консультація суміжного фахівця, професора, д.мед.н

1500 грн

Консультація запрошеного фахівця суміжних спеціальностей

720 грн

Виїзна консультація (в межах м.Києва)

5000 грн

Консиліум (за участю головного лікаря клініки, провідного фахівця напряму загальна дерматологія, провідного спеціаліста необхідного суміжного напрямку)

4000 грн

Апаратна оцінка окремих властивостей шкіри
(за 1 методику дослідження 1 зони: себуметрія, pH-метрія, TEWL-метрія, корнеометрія)

300 грн

Апаратна оцінка основних властивостей шкіри
(включає 4 дослідження однієї зони: себуметрія, pH-метрія, TEWL-метрія, корнеометрія)

1000 грн

Фототерапія всього тіла (кабіна Daavlin 3-Series, nbUVB 311 нм)

220 грн

Пакет 10 процедур (кабіна Daavlin 3-Series, nbUVB 311 нм)

2000 грн

Фототерапія спрямована (Daavlin Lumera, UVB 280-320 нм)

330 грн

Пакет 10 процедур (Daavlin Lumera, UVB 280-320 нм)

3000 грн

Фототерапія спрямована (DermaPal NB-UVB Daavlin)

220 грн

Пакет 10 процедур (DermaPal NB-UVB Daavlin)

2000 грн

Визначення мінімальної ерітемної дози (МЕД)

200 грн

Імунобіологічна терапія препаратом Скафо (150 мг.)

ціну уточнювати/цену уточнять грн

Імунобіологічна терапія препаратом Скафо (300 мг.)

ціну уточнювати/цену уточнять грн

Імунобіологічна терапія препаратом Хайрімоз (40 мг.)

ціну уточнювати/цену уточнять грн

Імунобіологічна терапія препаратом Хайрімоз (80 мг.)

ціну уточнювати/цену уточнять грн

Імунобіологічна терапія препаратом Хуміра (40 мг.)

ціну уточнювати/цену уточнять грн

Імунобіологічна терапія препаратом Хуміра (80 мг.)

ціну уточнювати/цену уточнять грн