Імунобіологічна терапія в алергології

Імунобіологічні препарати - це ліки, отримані з клітин живого організму, такого як бактерії або миші, що потім модифікується для націлювання на певні молекули у людей.

При астмі, алергічному риніті, атопічному дерматиті мішенями є антитіла, запальні молекули або клітинні рецептори. Орієнтуючись на ці молекули, біологи працюють, щоб зруйнувати шляхи, які призводять до запалення, яке викликає симптоми цих захворювань.

ПЕРЕВАГИ ЦЬОГО МЕТОДУ ЛІКУВАННЯ

Біологічні препарати використовується для пацієнтів, які продовжують мати симптоми, незважаючи на використання стандартних щоденних ліків. Симптоми погано контрольованої астми містять частий кашель, задишку, що вимагають частого застосування швидкодіючих ліків, таких як сальбутерол, кілька разів на день або тиждень і періодичні госпіталізації, відвідування відділення невідкладної допомоги або необхідність пероральних стероїдів для лікування загострень. Перед призначенням біопрепарату ваш лікар повинен переконатися, що ви приймаєте інші ліки відповідно до інструкцій, уникаючи будь-яких можливих тригерів астми, і лікувати будь-які інші пов'язані з цим захворювання, які можуть погіршити вашу астму.

ПРИ ЯКИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ЦЕЙ МЕТОД

Імунобіологічна терапія використовується для лікування важких форм бронхіальної астми, алергічного риніту, атопічного дерматиту та хронічної кропив'янки.

ЯК ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ЦЕЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ

На відміну від інших ліків, більшість біопрепаратів в даний час вводяться в кабінеті лікаря або в вигляді підшкірної ін'єкції, або у вигляді внутрішньовенного вливання. З деякими біопрепаратами ваш лікар буде спостерігати за вами в офісі протягом 30 хвилин після ін'єкції. Частота введення кожного з цих біопрепаратів різна, від кожних двох тижнів до кожних восьми тижнів.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Для кожного препарату індивідуальна тривалість терапії, але, як правило, тривалість становить не менше 6 місяців, з введенням препарату підшкірно раз на місяць.