Дерматохірургія. Хірургічне лікування шкіри.

Більшість дерматохірургічних операцій проводяться під місцевою анестезією в амбулаторних умовах і не вимагають госпіталізації, що дозволяє уникнути стресу і ризику виникнення внутрішньолікарняних інфекцій.

Показаннями до проведення хірургічного лікування є як доброякісні, так і злоякісні новоутворення шкіри. Метод хірургічного лікування є персоналізованої процедурою і грунтується на особливостях патологічного процесу і його локалізації, даних анамнезу. Процедури видалення проводяться згідно зі світовими протоколами з лікування пухлин шкіри (NCCN) і можуть виконуватися як одноетапно так і в кілька етапів (Mohs-хірургія).

Дерматохірургія стала невід'ємним компонентом сучасної дерматологічної практики, яка спеціалізується на хірургічному видаленні різних новоутворень шкіри з подальшим патоморфологічним дослідженням матеріалу.

Дерматохірурги підбирають найбільш оптимальний метод закриття рани, грунтуючись на специфіці анатомії, фізіології шкіри, що дозволяє отримати найкращий естетичний результат і мінімальні функціональні порушення.

Про що Вас запитає лікар під час консультації?

  • Чи існує непереносимість анестетиків, антибіотиків, наявність контактних алергій?
  • Чи є у пацієнта інфекційні захворювання (ВІЛ, гепатит)?
  • Чи присутні в тілі пацієнта металеві предмети (водії ритму, ендопротези)?
  • Чи виникали раніше ускладнення при виконанні хірургічних втручань (ускладнення анестезії, формування келоїдних рубців)?
  • Чи існують у пацієнта порушення з боку згортання крові?
  • Які лікарські препарати приймає або приймав в недавньому часі пацієнт?
  • Чи є у пацієнта супутні захворювання?

Після хірургічного втручання рекомендовано:

  1. Щоденні перев'язки
  2. Обмеження фізичних навантажень
  3. Перерва у відвіданні басейнів, саун, лазні до моменту зняття швів