Алерген-специфічна імунотерапія

Хоча ліки від алергії зазвичай дуже ефективні, вони не виліковують людей від алергії.
АСІТ - найефективніший метод для «лікування» алергії. АСІТ зменшує тяжкість симптомів і потребу в ліках при лікуванні алергічних захворювань.

При АСІТ необхідно регулярне введення доз екстрактів алергенів протягом декількох років. АСІТ змінює реакцію імунної системи на алергени і відключає утворення імуноглобуліну Е, який відповідає за розвиток алергії. В результаті ви стаєте несприйнятливі до алергенів або кількість симптомів зменшується.

ПЕРЕВАГИ ЦЬОГО МЕТОДУ ЛІКУВАННЯ

АСІТ є одним з кращих способів лікування алергії і астми. АСІТ можна використовувати для лікування астми, алергічного риніту та атопічного дерматиту. Більше 85% пацієнтів мають позитивну відповідь. Це один з небагатьох доступних методів лікування захворювань, який спрямований на першопричину алергічних станів. У дітей алергічні щеплення особливо корисні, тому що вони знижують ризик розвитку астми і стають менш алергічними у процесі дорослішання.

ПРИ ЯКИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ЦЕЙ МЕТОД

АСІТ застосовується для лікування алергічного риніту, астми та атопічного дерматиту.

ЯК ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ЦЕЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ

Імунотерапія може призначатися пацієнтам у вигляді ін'єкцій або таблеток, спреїв або крапель під язик (сублінгвально).

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

Імунотерапія алергенами не є швидким способом лікування. Ті, хто згоден на АСІТ повинні бути готові до 3-5 років лікування.