Відео

29 cічень 2020

Секрети нашої шкіри

10 червеня 2019

Що таке алергія на сонце та як її уникнути

Що таке алергія на сонце та як її уникнути.

До +35 підніматиметься температура в Україні цього тижня. Чим спекотніше стає, тим активніше дерматологи нагадують українцям, що засмагати під прямим сонячним промінням небезпечно. Можна не лише отримати опіки і, як наслідок, рак шкіри, але й спровокувати алергію на сонце. Чутливість до проміння може проявитися з віком через зовнішні фактори.

Випуск ТСН.19:30 за 10 червня 2019 року

16 квітня 2019

Грибкові інфекції

В ефірі телеканалу Еспресо Аліна Мантула - лікар-дерматовенеролог.

03 травня 2017

Бородавки. Як від них позбутися. Небезпечні новоутворення на шкірі.

Ефір телепередачі «Алло, лікарю!» на телеканалі «Тоніс» за участю лікаря дерматолога, подолога клініки EuroDerm Ганни Стовбир.

04 березня 2020

Прес-конференція на порталі оглядач

Провідний спеціаліст клініки EuroDerm дерматовенеролог Кузьма Миколайович Хобзей був гостем прес-центру порталу «Обозреватель», де відповів на питання інтернет-користувачів і журналістів в рамках прес-конференції «Псоріаз і інші шкірні хвороби: осіннє загострення».


В ході конференції Кузьма Хобзей дав рекомендації, які стосуються взаємозв'язку здоров'я шкірного покриву українців і настання холодної пори року. Серед всіх інших розглядалися теми сезонного загострення псоріазу, вітіліго, атопічного дерматиту, вугрової хвороби, інфекційних шкірних захворювань, підтримки шкірного імунітету і т.д.

29 березня 2017

Себорейна кератом. Чим може здивувати?

23 лютого 2017 року місті Полтава пройшла друга зустріч Dermatology Grand Rounds.

На заході лікар-дерматовенеролог клініки EuroDerm Василенко Сергій Сергійович виступив з доповіддю: Чим може здивувати себорейная кератома?