Новини та статті

05 березня 2020

Проблеми, які залишають "на потім"!

Судинні "зірочки", зайве волосся на тілі і розширені поверхневі судини шкіри "судинна сіточка" - часті естетичні проблеми, що доставляють дискомфорт.

На щастя, в даний час існує ефективне рішення даних проблем за допомогою сучасних лазерних технологій.

Лікарі клініки EuroDerm успішно використовують лазерну систему Synchro FT ( "DEKA", Італія), на базі якої встановлені неодимовий лазер з довжиною хвилі 1064 нм і фотосистема.

Основне застосування неодимового лазера - усунення судинних патологій будь-якого кольору і глибини, а також проведення лазерної епіляції. Фотонасадкой з різними фільтрами використовується для проведення фотоепіляції, фотоомолодження і боротьби з пігментацією.

Застосування лазерної системи Synchro FT:

  • Видалення судинних патологій шкіри (вишневі і павукоподібні ангіоми, "венозний озеро", телеангіектазії, капілярні мальформації)
  • Лазерна та фотоепіляція
  • Видалення доброякісних новоутворень шкіри (плоскі, вульгарні і підошовні бородавки, папіломи, себорейниє кератоми)
  • Видалення пігментних плям (сонячне лентиго, мелазма, хлоазма)
  • Неаблятівное лазерне і фотоомолоджування шкіри
  • Терапія акне і розацеа
  • Лікування оніхомікозу

Дуже важлива перевага даного лазера - можливість проведення епіляції на будь-якому фототип шкіри (навіть на засмаглій)! Це пов'язано з механізмом впливу лазерного променя. Він впливає на посудину, який живить волосся, минаючи пігмент волоса і шкіри. При цьому сам волосся використовується в якості "провідника" енергії вглиб шкіри до місця залягання живлячої судини.

Комфорт проведення процедур на лазерної системі Synchro FT забезпечує вбудована охолоджуюча насадка, яка максимально знижує больові відчуття. Вбудовані в систему лазера клінічні протоколи дозволяють фахівцеві точніше підібрати оптимальні параметри лікування в залежності від особливостей шкіри.

Лазерна система Synchro FT вже довела пацієнтам свою ефективність, зручність і безболісність при лікуванні різних дерматологічних і естетичних проблем шкіри.