Новини та статті

21 вересня 2020

Пігментація шкіри. Захист від зовнішніх чинників.

Захист від зовнішніх чинників полягає в запобіганні тривалого хронічного опромінення ультрафіолетовими променями. У сонячну погоду на відкритій місцевості необхідно використовувати креми і гелі, що містять сонцезахисні фільтри, захищати шкіру лиця від сонця крислатим капелюхом або бейсболкою з широким козирком, а руки і ноги прикривати одягом. З обережністю відвідувати місця з високою сонячною активністю - морське узбережжя, гірські курорти.

Хімічні пілінги високоефективні в боротьбі з гіперпігментацією. Однак особам, схильним до неї, застосовувати ці процедури можна тільки пізньої осені і взимку з включенням предпілінговой підготовки блокаторами тирозинази (койєва, аскорбінова, азелаїнова кислоти, арбутин і ін.) протягом декількох тижнів.

Універсальних методик лікування і профілактики підвищеної пігментації шкіри обличчя не існує. Справитися з пігментними плямами можна тільки на основі комплексного підходу до цієї проблеми з урахуванням розуміння індивідуальних механізмів її виникнення. Тому не рекомендується займатися самолікуванням. Набагато ефективніше і результативніше лікувати шкіру обличчя під наглядом косметолога-дерматолога.