Новини та статті

23 червня 2020

Облисіння. Діагностика і лікування облисіння

Втрата волосся - це фізіологічно нормальний процес, який супроводжує людину все життя, коли частина волосся постійно випадає, а на його місці виростає нове волосся.

ЯК ЗРОЗУМІТИ ЧИ ЗАГРОЖУЄ ВАМ ОБЛИСІННЯ?

Випадання, за різними даними 100-200 волосся в добу вважається нормою. Але в ситуації, коли випадання перевищує зростання нового волосся, можна спостерігати прояву порідіння волосся або облисіння. Існують періоди підвищеного випадіння волосся - весна і осінь. Але якщо процес випадіння переважає, рано чи пізно вам загрожує облисіння.

ДІАГНОСТИКА ОБЛИСІННЯ

Перш ніж займатися лікуванням і шукати «чарівні» засоби, рятуючись від облисіння, необхідно провести професійну діагностику, яка допомагає визначити лікарю-трихологу причини випадіння волосся і намітити план лікування.

Найінноваційнішим підходом для визначення причин облисіння сьогодні є метод фототріхоскопіі, який допомагає визначити співвідношення волосся в фазі росту і в фазі спокою, отримавши об'єктивні критерії росту волосся.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ОБЛИСІННЯ

Методи лікування облисіння відрізняються для різних форм: випадання волосся може бути дифузним облисінням - телогеновая алопеція, андрогенетична алопеція, вогнищева алопеція, рубцева алопеція. При дифузних формах довгий час не порушується загальний вид зачіски, але її обсяг поступово зменшується. При вогнищевих формах спостерігається випадання волосся ділянками - вогнищами до повної втрати волосся.

Особливу увагу необхідно приділити вибору методу і засобів лікування при втраті волосся, які може підібрати тільки фахівець в цій області. Лікар-трихолог розробляє індивідуальну програму лікування облисіння на підставі результатів діагностики фототріхоскопії і виявлених причин випадіння волосся.

КЛІНІКА EURODERM СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА КОМПЛЕКСНОЇ ТЕРАПІЇ ОБЛИСІННЯ І ДОПОМАГАЄ СВОЇМ ПАЦІЄНТАМ ТРИМАТИ ХВОРОБУ ПІД КОНТРОЛЕМ.