Новини та статті

05 березня 2020

Облисіння. ефективне лікування облисіння

Велика кількість людей страждає підвищеним випадінням волосся. Напевне, немає людини, якій хоч раз в житті не здалося б, що у неї надмірно «лізе волосся». Але процес  втрати волосся абсолютно природний: старе волосся звільняє дорогу новому. Тому головне — відрізнити фізіологічну втрату волосся від патологічної, тобто тієї, яка настає внаслідок хвороби — облисіння.

Вважається нормою випадання близько 100 волосин щодоби. Але на практиці складно визначити, скільки волосся дійсно випадає у конкретної людини, не кажучи вже про те, що цей показник досить умовний для однієї людини. Для одного 80 волосин у день може бути занадто багато, а для іншого 120 — в межах норми.

Для встановлення факту наявності облисіння / алопеції вкрай важливо знати процентне співвідношення волосся в фазі росту (анаген) і у фазі спокою (телоген). Це набагато важливіше, ніж просто знати, скільки волосся втрачає людина в день.

Для ефективного лікування облисіння потрібно також визначити його тип, наприклад, дифузне телогенове облисіння або андрогенетичне облисіння. У цьому допоможе метод діагностики, відомий як фототрихоскопія. Це єдиний метод, який дає можливість отримати об'єктивну картину стану волосся, а також допоможе контролювати ці показники у динаміці.

Можна витратити багато грошей на косметичні засоби, шампуні та ампули, котрі не забезпечать очікуваного результату, якщо до кінця не розібратися в причинах виникнення облисіння.

ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ АБО НЕЕФЕКТИВНОСТІ ЛІКУВАННЯ ПОТРІБЕН КОНТРОЛЬ ПОКАЗНИКІВ РОСТУ ВОЛОССЯ, НА ЯКІ ВПЛИВАЄ ЦЕ ЛІКУВАННЯ.