Новини та статті

05 березня 2020

Як швидко визначити причину контактної аллергії? Патч-тестування.

Швидко розпізнати причину контактної алергії на сьогоднішній день можливо завдяки методиці патч-тестування!

Відповідно до сучасних Європейськихтаі Американських протоколів, патч-тестування - це основне обов'язкове дослідження, яке повинно проводитися у всіх пацієнтів з гострим або хронічним дерматитом (екземою).

Клініка EuroDerm, одна з небагатьох в Україні, яка успішно освоїла і вже активно застосовує дану методику. Завдяки патч-тестування наші лікарі вже допомогли багатьом позбутися від таких захворювань як: алергічний контактний дерматит, стоматит, вульвіт, періорбітальний дерматит і т.д.

 

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ПАТЧ-ТЕСТУВАННЯ:

Стани, які можуть бути результатом контактної алергічної реакції гіперчутливості уповільненої IV типу, такі як контактний дерматит, поліморфна еритема, монетоподібна (нумулярна) екзема, червоний плоский лишай (Вільсона), псоріаз (особливо з локалізацією на руках), гранулематозні або лімфоматоідний реакції

Погіршення перебігу атопічного, себорейного або гемостатического дерматиту, монетовидний (нумулярна) екземи - підозра на супутній алергічний контактний дерматит

Медикаментозні дерматити

Реакції слизових оболонок: кон'юнктивіт, стоматит, вульвіт

Перед постановкою імплантатів і протезуванням в стоматології та ортопедії - при підозрі на можливу алергічну реакцію на метали і інші матеріали.

Патч-тести - єдиний метод, що дозволяє максимально точно відтворити реакцію гіперчутливості (IV) уповільненої типу, що лежить в основі механізму розвитку контактної алергії у пацієнтів. Це метод дозволяє лікарю верифікувати діагноз контактного дерматиту, якщо необхідно - підтвердити профпатології, дати точні рекомендації, які дійсно допоможуть пацієнтові уникати загострень в майбутньому.

А пацієнту, знаючи яка саме речовина (гаптен) запускає загострення, уникати контактів з ним, що істотно заощадить час на лікуванні і допоможе жити повноцінним здоровим життям без загострень.