Новини та статті

02 грудня 2019

Біологічне лікування псоріазу

У світі вже більше 10 років використовуються препарати для біологічної терапії різноманітних захворювань від алергічних до онкології. Ідея такого лікування - вибіркове пригнічення окремих сполук в організмі, наприклад ферментів, гормонів, цитокінів, які відповідають за розвиток патологічного процесу захворювання.

БІОЛОГІЧНІ ПРЕПАРАТИ - СУЧАСНИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ

Наприклад, при псоріазі відбувається запалення в шкірі, нігтях, суглобах, і його необхідно пригнічувати. Це можна зробити не специфічними препаратами, наприклад цитостатиками, які мають грубе дію, пригнічуючи імунну систему, а можна спробувати впливати на тонкі механізми виникнення псоріазу, не зачіпаючи при цьому інших життєво важливих функцій імунної системи.

що таке біологічна терапія?

Які саме механізми відіграють ключову роль при псоріазі - визначили порівняно давно, але лише недавно стало можливим вибірково на них впливати. Для цього штучно створюється білок - певна послідовність амінокислот, їй віддається специфічна просторова організація і тоді цей білок набуває властивостей антитіла.

Антитіло зв'язується з певною молекулою, не зачіпаючи інші молекули, і впливає виключно на потрібні процеси. Метод отримав назву біологічної терапії за назвою біологічної субстанції -білка. Оскільки білки впливають на імунну систему існує також термін імунобіологічна терапія.

Треба сказати, що білок досить вибаглива молекула, він може змінити свою структуру і властивості при заморожуванні і нагріванні понад певної температури, подібно яєчному білку. Тому біологічні препарати потребують особливі вимоги до зберігання і транспортування.

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ СУЧАСНИМИ БІОЛОГІЧНИМИ ПРЕПАРАТАМИ


Сучасні біологічні препарати мають структуру аналогічну людським молекулам, тому вкрай рідко можуть викликати алергію, проте, є певні правила і тонкощі їх введення. Тому для максимальної ефективності лікувального процесу і запобігання побічних явищ ми рекомендуємо проводити введення біологічних препаратів виключно в клініках, які мають досвід їх застосування.

ЛІКАРІ КЛІНІКИ EuroDerm МАЮТЬ ВЛАСНИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ БІОЛОГІЧНИХ ПРЕПАРАТІВ, РЕГУЛЯРНО ВІДВІДУЮТЬ НАУКОВІ ЗАХОДИ З ПРОБЛЕМИ ПСОРІАЗУ І ЗАВЖДИ ВОЛОДІЮТЬ НАЙБІЛЬШОЇ ПОСЛЕДНЕЙ ІНФОРМАЦІЄЮ Про СУЧАСНИХ МЕТОДАХ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ.