Торбенко Євгеній Ліодорович

Спеціалізація: діагностика та лікування шкірних захворювань у дітей та дорослих. Профілактика і лікування гострих та хронічних дерматозів обличчя. Діагностика, цифрова дерматоскопія та видалення новоутворень шкіри у дорослих та дітей.

Медичний стаж: з 2001 р.

Детально про лікаря

Освіта:

1994 - 2000 рр. - Диплом лікаря фахівця. Лікувальна справа. Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, медичний факультет.

2000 - 2016 рр. - Інтернатура за спеціальністю "Терапія"; спеціалізація за фахом "Дерматовенерологія", спеціалізація за фахом "Дитяча Дерматовенерологія", спеціалізація за фахом "Онкологія" - Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика.

2016 р. - Тематичне удосконалення "Дерматоонкологія" - Харківська медична академія післядипломної освіти.

Курси: "Сучасні методи діагностики в дерматоонкології. Метод дерматоскопії" (2016 г.); курси дерматоскопії - УАДВ (2017 г.); курси дерматоскопії - Інститут дерматології та косметології доктора Богомолець; ТУ онкодерматологія - професора Богомолець О.В. ; курси "Клітинні технології в естетичній медицині та дерматології" - інститут Віртус; прекурс "Клітинна терапія в дерматології та естетичній медицині"; прекурс "Сучасні методи діагностики і терапії в дерматоонкології"; курси "Злоякісні новоутворення шкіри. Сучасні погляди на діагностику і лікування" - Medical Knowledge Hub.

Досягнення: 

Постійний активний учасник, слухач, спікер багатьох міжнародних конференцій і освітніх семінарів, здобув другу вищу економічну освіту - захист диплома з відзнакою на тему "Страхова медицина в Україні".

Доповідач освітніх майстер класів для лікарів дерматовенерологів, сімейних лікарів та косметологів.

Членство в медичних організаціях:

Член IDS Всесвітньої Асоціації Дерматоскопії.

Член Української Академії Дерматовенерології.

Лікарі схожого профілю

Луженецька Ірина Романівна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог.
Персоналізований підхід до діагностики та лікування загальнодерматологічних захворювань та судинних новоутворень шкіри у дітей та дорослих. Спеціаліст лазерної медицини.

Більше про лікаря

Василенко Сергій Сергійович

Лікар-дерматоонколог, хірург, дерматовенеролог.

Mohs-хірургія, реконструктивна хірургія, фотодинамічна терапія і діагностика.

Більше про лікаря

Литвиненко Богдан Вікторович

Головний лікар клініки, дерматоонколог, хірург, дерматовенеролог, президент Українського товариства дерматоонкології.

Діагностика та лікування новоутворень шкіри, лікування псоріазу та інших хронічних дерматозів, Mohs-хірургія, реконструктивна хірургія, фотодинамічна терапія.

Більше про лікаря