Торбенко Євгеній Ліодорович

Спеціалізація: діагностика та лікування шкірних захворювань у дітей та дорослих. Профілактика і лікування гострих та хронічних дерматозів обличчя. Діагностика, цифрова дерматоскопія та видалення новоутворень шкіри у дорослих та дітей.

Медичний стаж: з 2001 р.

Детально про лікаря

Освіта:

1994 - 2000 рр. - Диплом лікаря фахівця. Лікувальна справа. Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, медичний факультет.

2000 - 2016 рр. - Інтернатура за спеціальністю "Терапія"; спеціалізація за фахом "Дерматовенерологія", спеціалізація за фахом "Дитяча Дерматовенерологія", спеціалізація за фахом "Онкологія" - Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика.

2016 р. - Тематичне удосконалення "Дерматоонкологія" - Харківська медична академія післядипломної освіти.

Курси: "Сучасні методи діагностики в дерматоонкології. Метод дерматоскопії" (2016 г.); курси дерматоскопії - УАДВ (2017 г.); курси дерматоскопії - Інститут дерматології та косметології доктора Богомолець; ТУ онкодерматологія - професора Богомолець О.В. ; курси "Клітинні технології в естетичній медицині та дерматології" - інститут Віртус; прекурс "Клітинна терапія в дерматології та естетичній медицині"; прекурс "Сучасні методи діагностики і терапії в дерматоонкології"; курси "Злоякісні новоутворення шкіри. Сучасні погляди на діагностику і лікування" - Medical Knowledge Hub.

Досягнення: 

Постійний активний учасник, слухач, спікер багатьох міжнародних конференцій і освітніх семінарів, здобув другу вищу економічну освіту - захист диплома з відзнакою на тему "Страхова медицина в Україні".

Доповідач освітніх майстер класів для лікарів дерматовенерологів, сімейних лікарів та косметологів.

Членство в медичних організаціях:

Член IDS Всесвітньої Асоціації Дерматоскопії.

Член Української Академії Дерматовенерології.

Лікарі схожого профілю

Луженецька Ірина Романівна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог.
Персоналізований підхід до діагностики та лікування загальнодерматологічних захворювань та судинних новоутворень шкіри у дітей та дорослих. Спеціаліст лазерної медицини.

Більше про лікаря

Василенко Сергій Сергійович

Лікар-дерматоонколог, хірург, дерматовенеролог.

Mohs-хірургія, реконструктивна хірургія, фотодинамічна терапія і діагностика.

Більше про лікаря

Доленко Вячеслав Вікторович

Онкохірург, мамолог, пластичний хірург.

Основні напрямки діяльності: онкохірургія, клінична мамологія, пластична та реконструктивна хірургія.

Більше про лікаря

Литвиненко Богдан Вікторович

Головний лікар клініки, дерматоонколог, хірург, дерматовенеролог, президент Українського товариства дерматоонкології.

Діагностика та лікування новоутворень шкіри, лікування псоріазу та інших хронічних дерматозів, Mohs-хірургія, реконструктивна хірургія, фотодинамічна терапія.

Більше про лікаря