Мантула Аліна Олександрівна

Спеціалізація: лікування хронічних дерматологічних захворювань, персоналізований підхід у діагностиці та лікуванні хронічних дерматозів обличчя, підбір індивідуальної косметологічної реабілітації та профілактичних програм хронічних дерматозів обличчя. Естетична корекція вікових змін шкіри ін’єкційними та апаратними методами лікування.

ЗВАння: кандидат медичних наук, доцент.

Медичний стаж: з 2005 р.

Детально про лікаря

Освіта:

1998–2012 рр. – червоний диплом за спеціальністю «лікувальна справа», клінічна ординатура, аспірантура, диплом КМУ за фахом «шкірні та венеричні хвороби» Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.

2012–2014 рр. – диплом менеджера-економіста за фахом «менеджмент охорони здоров’я» Донецького національного університету управління.

Досягнення:

Доцент кафедри пульмонології, фтизіатрії та дерматовенерології КМУ.

Автор понад 25 статей і тез у журналах. Автор патенту № 63100 на корисну модель «Спосіб лікування хронічних дерматозів у хворого на вірусні гепатити». Стаж роботи за фахом 14 років, науково-педагогічний стаж 10 років. Диплом спеціаліста за спеціальністю «менеджмент в охороні здоров’я».

Членство в медичних організаціях:

Активна участь у міжнародних наукових і практичних конференціях, серед яких стендова доповідь на 18-му Конгресі Європейської академії дерматології та венерології, м. Берлін, Німеччина, доповідь на 3-му Міжнародному конгресі Євроазіатської Асоціації дерматовенерологів, м. Рига, Латвія, на 2-му Міжнародному конгресі UKRAINIAN HAIR RESEARCH SOCIETY та ін.

Доповідач освітніх семінарів і майстер-класів для лікарів дерматовенерологів і косметологів.

Лікарі схожого профілю

Луженецька Ірина Романівна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог.
Персоналізований підхід до діагностики та лікування загальнодерматологічних захворювань та судинних новоутворень шкіри у дітей та дорослих. Спеціаліст лазерної медицини.

Більше про лікаря

Коноваленко Людмила Василівна

Лікар-дерматовенеролог, алерголог.

Основні напрямки діяльності: алергічні захворювання шкіри, хронічні дерматози, грибкові захворювання шкіри і нігтів, АСІТ, видалення доброякісних новоутворень шкіри.

Більше про лікаря

Анфілова Марина Родіонівна

Лікар-дерматовенеролог, доктор медичних наук, професор, президент Украинської академії дерматовенерології.

Консультує складні випадки області дитячої та дорослої дерматології.

Більше про лікаря