Луженецька Ірина Романівна

Спеціалізація: діагностика та лікування вроджених та набутих судинних утворень шкіри, шкірних захворювань, новоутворень шкіри у дітей та дорослих. Спеціаліст лазерної медицини.

Медичний стаж: з 2016 р.

Детально про лікаря

Освіта:

2010–2016 рр. – Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, медичний факультет. Староста студентського наукового гуртка  дерматовенерології.

2015–2017 рр. – стажування в Універсальній дерматологічній клініці EuroDerm, семінар «Належна клінічна практика (GCP). Нормативно-правове регулювання проведення клінічних випробувань», сертифікат № 3167 від 15.11.2017 р., організатор – Державний експертний центр МОЗ України, м. Київ.

2016–2018 рр. – інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія», Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика.

2019 р. – спеціалізація «дитяча дерматовенерологія», Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика.

Досягнення:

Президент Українського товариства дослідження судинних аномалій (УОІСА).

Активний учасник багатьох українських та міжнародних конференцій, серед яких: 22-й Міжнародний майстер-клас Всесвітнього товариства дослідження судинних аномалій (ISSVA) (Амстердам, Нідерланди), Базова хірургія для початківців (Брюссель, Бельгія), Основи ультрасонографії (Мюнхен, Німеччина), 5-та Мюнхенська міжнародна літня академія практичної дерматології (Мюнхен, Німеччина).

Стажування в Центрі судинної патології “Гемангіома” (Москва, РФ).

Спікер на багатьох українських та міжнародних конференціях, серед яких: майстер-клас з дитячої дерматології в рамках 15-ої Науково-практичної конференції «Київські дерматологічні дні», стендова доповідь на Всесвітньому конгресі з дерматології (Мілан, Італія), 14-а Науково-практична конференція «Київські дерматологічні дні».

Членство в медичних організаціях:

Член Української академії дерматовенерології (УАДВ),

Європейської академії дерматології та венерології (EADV),

Міжнародного товариства дерматоскопії (IDS).

 

Лікарі схожого профілю

Стовбир Ганна Сергіївна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог, подолог.
Основний напрям роботи - персоналізовані підходи до діагностики та лікування дерматологічних захворювань і патології стопи та нігтів у дітей та дорослих.

Більше про лікаря

Анфілова Марина Родіонівна

Лікар-дерматовенеролог, доктор медичних наук, професор, президент Украинської академії дерматовенерології.

Консультує складні випадки області дитячої та дорослої дерматології.

Більше про лікаря

Торбенко Євгеній Ліодорович

Лікар-дерматовенеролог, онколог, дитячий дерматолог.

Діагностика і лікування шкірних захворювань дітей і дорослих, профілактика і лікування гострих і хронічних дерматозів обличчя, діагностика, цифрова дерматоскопія і видалення новоутворень шкіри у дорослих та дітей.

Більше про лікаря