Литвиненко Богдан Вікторович

Спеціалізація: діагностика та лікування новоутворень шкіри, лікування псоріазу та інших хронічних дерматозів.

Медичний стаж: з 2003 р.

Детально про лікаря

Освіта:

Закінчив з відзнакою медичний факультет Української медичної стоматологічної академії (УМСА, м. Полтава), інтернатуру та магістратуру за фахом «дерматовенерологія» на кафедрі шкірних та венеричних хвороб УМСА.

Надалі проходив навчання у провідних світових експертів з дерматоскопії в дерматоонкологічних клініках світу (Італія, Німеччина, Австрія, Англія, Австралія), щорічно відвідує конгреси Європейського товариства дерматоонкології та Всесвітнього товариства дерматоскопії.

Досягнення:

Розробив програму курсу навчання дерматоскопії, проводить регулярні тренінги в Україні та країнах СНД. Навчив дерматоскопії понад 700 лікарів в Україні.

Проводить біопсію шкіри різними методами (панч-, шейв-, ексцизійна біопсія).

Членство в медичних організаціях:

Офіційний представник IDS – Всесвітньої асоціації дерматоскопії (відповідає за розвиток дерматоскопії перед Всесвітнім товариством дерматоскопії).

Сертифікований MOHS хірург, член Європейського товариства MOHS хірургів.

Член Редакційної ради науково-практичного журналу «Дерматолог», член правління Української академії дерматовенерології, член Європейської академії дерматовенерології, Міжнародного товариства дерматоскопії, співорганізатор регулярної науково-практичної конференції Київські дерматологічні дні.

Лікарі схожого профілю

Василенко Сергій Сергійович

Лікар-дерматоонколог, хірург, дерматовенеролог.

Mohs-хірургія, реконструктивна хірургія, фотодинамічна терапія і діагностика.

Більше про лікаря

Коровін Сергій Ігорович

Онкохірург, доктор медичних наук, профессор.

Запрошений консультант. 

 

Більше про лікаря

Торбенко Євгеній Ліодорович

Лікар-дерматовенеролог, онколог, дитячий дерматолог.

Діагностика і лікування шкірних захворювань дітей і дорослих, профілактика і лікування гострих і хронічних дерматозів обличчя, діагностика, цифрова дерматоскопія і видалення новоутворень шкіри у дорослих та дітей.

Більше про лікаря