Гринь Ольга Валеріївна

Спеціалізація: комплексне доказове персоналізоване лікування алергічних захворювань у дітей (рецидивуючі бронхообструкції, бронхіальна астма, алергічний риніт, гостра та хронічна кропив'янка, атопічний дерматит, харчова алергія, полівалентна сенсибілізація, чутливість до пилку рослин та епідермісу тварин, синдром тривалого сухого кашлю).

ФіЛія на Печерську.

Медичний стаж: з 2013 року.

Детально про лікаря

Освіта:

2007-2013 рр. - 3 медичний (педіатричний) факультет національного медичного університету ім.О.О.Богомольця (м.Київ).

2013-2015 рр.- інтернатура зі спеціальності “Педіатрія” в НМУ ім.О.О.Богомольця з клінічними базами в Міській дитячій клінічній лікарні №2 та Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит”.

2016 р.- спеціалізація з дитячої алергології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика.

2019 р.- курси підвищення кваліфікації та сертифікація на підвищення лікарської категорії в МОЗ України.

2015, 2019 рр.- Українська школа молекулярної алергології та імунології, що є учасником міжнародної мережі алергологічних шкіл(Має відзнаку “Leader of allergology”, яку отримала нещодавно за результатами екзамену в УШМАІ).

Досягнення:

Стаж роботи за фахом “Дитяча алергологія”- 4 роки.

Ргулярно відвідує наукові конференції та семінари зі своєї та суміжних спеціальностей (наприклад, в 2019 році відвідувала науково-практичну конференцію з міжнародною участю “Актуальні питання та практичні аспекти дитячої пульмонології та алергології:стандарти медичної допомоги”, науково-практичну конференцію зміжнародною участю “Актуальні питання діагностики і лікування алергічних хвороб та аутоімунних станів у дітей”, науково-практичну конференцію “Kyiv skin allergy meeting”, алергологічна школа Medical knowledge hub allergology:американські стандарти.

Має досвід лікування пацієнтів з усієї України, також пацієнтів з Узбекістану, Великої Британії, Італії, Нідерландів та інших країн, володіє англійською мовою, вважає за необхідне безперервно підвищувати свою кваліфікацію, саме тому має правило читати як мінімум одну наукову публікацію з алергології щодня.

Членство в медичних організаціях:

Член Асоціаціі дитячих алергологів України.

Член EAACI (European academy of allergy and clinical immunology).

Лікарі схожого профілю

Літус Віктор Іванович

Лікар-алерголог, імунолог, дерматовенеролог, доктор медичних наук, професор.

Консультує складні випадки в області алергології, імунології та дерматології.

Більше про лікаря

Бісюк Юрій Анатолій

Головний алерголог, доктор медичних наук, професор.
Основний напрям роботи – персоналізований підхід до діагностики та лікування бронхіальної астми, алергічних захворювань.

Більше про лікаря

Коноваленко Людмила Василівна

Лікар-дерматовенеролог, алерголог.

Основні напрямки діяльності: алергічні захворювання шкіри, хронічні дерматози, грибкові захворювання шкіри і нігтів, АСІТ, видалення доброякісних новоутворень шкіри.

Більше про лікаря