Гринь Ольга Валеріївна

Спеціалізація: комплексне доказове персоналізоване лікування алергічних захворювань у дітей (рецидивуючі бронхообструкції, бронхіальна астма, алергічний риніт, гостра та хронічна кропив'янка, атопічний дерматит, харчова алергія, полівалентна сенсибілізація, чутливість до пилку рослин та епідермісу тварин, синдром тривалого сухого кашлю).

Медичний стаж: з 2013 року.

Детально про лікаря

Освіта:

2007-2013 рр. - 3 медичний (педіатричний) факультет національного медичного університету ім.О.О.Богомольця (м.Київ).

2013-2015 рр.- інтернатура зі спеціальності “Педіатрія” в НМУ ім.О.О.Богомольця з клінічними базами в Міській дитячій клінічній лікарні №2 та Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит”.

2016 р.- спеціалізація з дитячої алергології на базі Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика.

2019 р.- курси підвищення кваліфікації та сертифікація на підвищення лікарської категорії в МОЗ України.

2015, 2019 рр.- Українська школа молекулярної алергології та імунології, що є учасником міжнародної мережі алергологічних шкіл(Має відзнаку “Leader of allergology”, яку отримала нещодавно за результатами екзамену в УШМАІ).

Досягнення:

Стаж роботи за фахом “Дитяча алергологія”- 4 роки.

Ргулярно відвідує наукові конференції та семінари зі своєї та суміжних спеціальностей (наприклад, в 2019 році відвідувала науково-практичну конференцію з міжнародною участю “Актуальні питання та практичні аспекти дитячої пульмонології та алергології:стандарти медичної допомоги”, науково-практичну конференцію зміжнародною участю “Актуальні питання діагностики і лікування алергічних хвороб та аутоімунних станів у дітей”, науково-практичну конференцію “Kyiv skin allergy meeting”, алергологічна школа Medical knowledge hub allergology:американські стандарти.

Має досвід лікування пацієнтів з усієї України, також пацієнтів з Узбекістану, Великої Британії, Італії, Нідерландів та інших країн, володіє англійською мовою, вважає за необхідне безперервно підвищувати свою кваліфікацію, саме тому має правило читати як мінімум одну наукову публікацію з алергології щодня.

Членство в медичних організаціях:

Член Асоціаціі дитячих алергологів України.

Член EAACI (European academy of allergy and clinical immunology).

Лікарі схожого профілю

Літус Віктор Іванович

Лікар-алерголог, імунолог, дерматовенеролог, доктор медичних наук, професор.

Консультує складні випадки в області алергології, імунології та дерматології.

Більше про лікаря

Бісюк Юрій Анатолійович

Головний алерголог, доктор медичних наук, професор.
Основний напрям роботи – персоналізований підхід до діагностики та лікування бронхіальної астми, алергічних захворювань.

Більше про лікаря

Коноваленко Людмила Василівна

Лікар-дерматовенеролог, алерголог.

Основні напрямки діяльності: алергічні захворювання шкіри, хронічні дерматози, грибкові захворювання шкіри і нігтів, АСІТ, видалення доброякісних новоутворень шкіри.

Більше про лікаря