В нашій клініці

Asset 9

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Замість загальних підходів, які можуть призвести до ризиків та неефективного лікування, ми досліджуємо історію кожного пацієнта, призначаємо індивідуальний набір аналізів і підбираємо відповідні способи лікування. Такий підхід демонструє більш високу ефективність, ніж стандартний.

Asset 10

ФАХІВЦІ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ

Лікарі клініки EuroDerm - це фахівці, до яких звертаються за консультаціями лікарі з усієї України. Клініка є офіційною клінічною базою НМАПО і заснована кращими практикуючими фахівцями академії.

Asset 11

ДОКАЗОВА МЕДИЦИНА

Лікарі нашої клініки не роблять ніяких призначень, крім тих, які на практиці довели свою ефективність і безпеку (даний підхід також відомий як доказова медицина). Цей підхід широко поширений у клініках США.

Про напрямки

Волосся, як шкіра і зуби, доповнюють портрет красивої і здорової людини.

Проблеми випадіння волосся не можна вирішити рекомендаціями перукаря, навіть дуже хорошого перукаря. Найдорожчі і якісні косметичні засоби теж не вирішать проблеми облисіння.

Всі ми сильно засмучуємося, коли наше волосся стає тонше, тмяніє, легко ламається, випадає. За прикладом західної культури догляду за собою, необхідно зробити візити до трихолога постійними, як до стоматолога і гінеколога.

Трихологія - це напрямок медицини, що вивчає проблеми, пов'язані зі станом волосся і шкіри голови.

Asset 12

Тривожні симптоми

 

 

  • Облисіння
  • Посилене випадіння волосся
  • Тонке, рідке, потьмяніле волосся
  • Занадто жирна або суха шкіра голови

 

 

  • Свербіж волосистої частини голови
  • Стійка лупа
  • Уповільнення росту волосся
Asset 13

Ми знаємо, наскільки важлива швидка і правильна діагностика. Перш за все, завдяки своєчасній діагностиці, можна виявити захворювання на ранніх стадіях і підібрати ефективне лікування, що значно підвищує шанси на повне одужання.

Види діагностики

Консультація

Діагностика шкірних захворювань і новоутворень шкіри починається з детального огляду всього шкірного покриву, волосся, нігтів і визначення ділянок, що потребують більш детального дослідження (цифрова дерматоскопія, діагностична біопсія).

Детальніше

Дерматоскопія

Дерматоскопія — це сучасний метод діагностики новоутворень шкіри, який дозволяє виявляти в них структурні зміни на ранньому етапі, які неможливо виявити при звичайному огляді. Дерматоскопічне дослідження проводиться без пошкодження поверхні шкіри.

Детальніше

Фототрихограма

Фототрихограма є неінвазивним способом діагностики, завдяки якому проводиться якісне та кількісне оцінювання волосся. Спочатку певну ділянку волосистої частини голови знімають великим планом, а потім проводиться детальне дослідження цієї ділянки за допомогою спеціальної комп’ютерної програми Trichoscan від FotoFinder, розробленої в Німеччині.

Детальніше

УЗД шкіри

Ультразвукове сканування дозволяє розглянути всі шари шкіри та заздалегідь діагностувати початок змін у них.

Детальніше

Лабораторна діагностика

Лабораторні дослідження необхідні для постановки діагнозу шкірних захворювань, патологій підшкірної клітковини, при плануванні оперативного втручання, динамічному спостереженні за станом хворого під час системного лікування і визначення рівнів специфічних онкомаркерів.

Детальніше

Мікологічні дослідження

Золотим стандартом при підозрі на грибкове ураження шкіри, волосся чи нігтів є проведення мікроскопічного дослідження.

Даний аналіз дозволяє ідентифікувати вид збудника і його кількісну концентрацію. Важливим моментом є те, що посів здійснюється паралельно на 2 поживні середовища, що дає нам впевненість у точності результату аналізу.

В препараті, при грибковому ураженні, виявляють нитки міцелію, спори гриба, дріжджові клітини тощо. В такому випадку важливо визначити чутливість виявленого збудника до топічних та системних антимікотиків. Тобто лікарю важливо отримати цей результат, щоб підібрати для Вас оптимальний і найбільш ефективний варіант лікування.

Правильна і вчасна діагностика – запорука успішного лікування!

Детальніше

У кожному випадку фахівець приймає рішення про найбільш ефективний метод діагностики, що допомагає точно та швидко встановити діагноз, а потім - призначати відповідне лікування.

У складних випадках ми проводимо міждисциплінарні консиліуми, а також використовуємо методику «друга думка» для отримання альтернативної думки провідних клінік і морфологічних лабораторій Європи, США, Ізраїлю.

Методи лікування

Системна терапія

Системна терапія є одним з найважливіших способів лікування шкірних захворювань, при якому призначаються таблетовані препарати, ін’єкції, що усувають внутрішні патологі.

Детальніше

Фототерапія

Фототерапія широко застосовується у лікуванні шкірних захворювань. Її принцип полягає у впливі на уражені ділянки спеціального вузькополосного випромінювання ультрафіолету (nb UVB 311nm). Процедура проводиться під постійним контролем фахівця.

Детальніше

Внутрішньовогнищеві ін’єкції

Внутрішньовогнищева терапія здійснюється шляхом введення лікарського препарату безпосередньо в уражену ділянку шкірного покриву, що дозволяє створити в осередку захворювання найвищу концентрацію лікувального засобу.

Детальніше

Плазмотерапія

Плазмотерапія – це методика лікування, в основі якої лежить введення плазми (PRP), одержуваної з крові пацієнта і збагаченої тромбоцитами. Застосування PRP дозволяє стимулювати й прискорювати регенерацію клітин, запускати механізми природного відновлення ушкоджених і патологічних тканин.

Детальніше

Фахівці клініки

Білоног Вікторія Миколаівна

Лікар-дерматовенеролог, трихолог.
Персоналізований підхід до діагностики та лікування загальнодерматологічних захворювань та захворювань шкіри голови і волосся.

Більше про лікаря

Дубровська Еліна Євгеніївна

Лікар-дерматовенеролог, трихолог.
Персоналізований підхід до діагностики та лікування загальнодерматологічних захворювань та захворювань шкіри голови і волосся.

Більше про лікаря

Вартість послуг

Консультація провідного фахівця напряму 700 грн
Консультація лікаря дерматовенеролога-трихолога 600 грн
Повторна консультація спеціаліста (контроль, не пізніше 2 місяців після останньої консультації) 400 грн
Консиліум (спеціалісти клініки) 2500 грн
Виїзна консультація (в межах м.Києва) 5000 грн
Цифрова трихоскопія на апараті FotoFinder з консультацією лікаря 1050 грн
Двохетапна фототрихограма, 1 зона 900 грн
Двохетапна фототрихограма, кожна наступна зона 300 грн
Фототерапія волосистої частини голови (1 сеанс) 250 грн
Пакет «Фототерапія волосистої частини голови» (10 сеансів) 2400 грн
Кріотерапія волосистої частини голови (1 сеанс) 300 грн
Пакет «Кріотерапія волосистої частини голови» (10 сеансів) 2900 грн
Плазмотерапія (PRP) шкіри волосистої частини голови (1 пробірка) 2500 грн
PRP волосистої частини голови (2 пробірки) 3000 грн
Мезотерапія волосистої частини голови 1650 грн