В нашій клініці

Asset 9

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Замість загальних підходів, які можуть призвести до ризиків та неефективного лікування, ми досліджуємо історію кожного пацієнта, призначаємо індивідуальний набір аналізів і підбираємо відповідні способи лікування. Такий підхід демонструє більш високу ефективність, ніж стандартний.

Asset 10

ФАХІВЦІ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ

Лікарі клініки EuroDerm - це фахівці, до яких звертаються за консультаціями лікарі з усієї України. Клініка є офіційною клінічною базою НМАПО і заснована кращими практикуючими фахівцями академії.

Asset 11

ДОКАЗОВА МЕДИЦИНА

Лікарі нашої клініки не роблять ніяких призначень, крім тих, які на практиці довели свою ефективність і безпеку (даний підхід також відомий як доказова медицина). Цей підхід широко поширений у клініках США та Європи.

Про напрямки

У більшості випадків дитячі дерматити мають алергічну причину, тому наявність у штаті клініки досвідчених лікарів-алергологів відіграє важливу роль. Саме їх участь дозволяє не просто зменшити симптоми, а й ідентифікувати причину захворювання – для її подальшого ефективного усунення.

При цьому ми лікуємо дитячі гемангіоми, використовуючи міждисциплінарний підхід (медикаменти, лазерні процедури, хірургію), завдяки чому здатні добиватися повного зникнення утворень.

Дитяча дерматологія

Один з ключових напрямів роботи клініки EuroDerm.

Asset 12

Тривожні симптоми

 

 

 • Почервоніння
 • Висипання
 • Ділянки, на яких лущиться шкіра
 • Гнійники
 • Виразки

 

 

 • Тріщинки на шкірі
 • Пухирці, наповнені рідиною
 • Кірочки
 • Плями
 • Зміна форми або кольору нігтів

   

Asset 13

Ми знаємо, наскільки важлива швидка і правильна діагностика. Перш за все, завдяки своєчасній діагностиці, можна виявити захворювання на ранніх стадіях і підібрати ефективне лікування, що значно підвищує шанси на повне одужання.

Види діагностики

Консультація

Діагностика шкірних захворювань і новоутворень шкіри починається з детального огляду всього шкірного покриву, волосся, нігтів і визначення ділянок, що потребують більш детального дослідження (цифрова дерматоскопія, діагностична біопсія).

Детальніше

Цифрова дерматоскопія у дітей

Дерматоскопія за допомогою цифрових оптичних пристроїв є неінвазивним методом аналізу поверхні шкіри.
Основна мета – діагностування дерматологічних новоутворень. Нерідко за допомогою дерматоскопії встановлюється вид запального процесу або інфекційного захворювання.

Детальніше

УЗД шкіри

Ультразвукове сканування дозволяє розглянути всі шари шкіри та заздалегідь діагностувати початок змін у них.

Детальніше

Лабораторна діагностика

Лабораторні дослідження необхідні для постановки діагнозу шкірних захворювань, патологій підшкірної клітковини, при плануванні оперативного втручання, динамічному спостереженні за станом хворого під час системного лікування і визначення рівнів специфічних онкомаркерів.

Детальніше

Мікологічні дослідження

Золотим стандартом при підозрі на грибкове ураження шкіри, волосся чи нігтів є проведення мікроскопічного дослідження.

Даний аналіз дозволяє ідентифікувати вид збудника і його кількісну концентрацію. Важливим моментом є те, що посів здійснюється паралельно на 2 поживні середовища, що дає нам впевненість у точності результату аналізу.

В препараті, при грибковому ураженні, виявляють нитки міцелію, спори гриба, дріжджові клітини тощо. В такому випадку важливо визначити чутливість виявленого збудника до топічних та системних антимікотиків. Тобто лікарю важливо отримати цей результат, щоб підібрати для Вас оптимальний і найбільш ефективний варіант лікування.

Правильна і вчасна діагностика – запорука успішного лікування!

Детальніше

У кожному випадку фахівець приймає рішення про найбільш ефективний метод діагностики, що допомагає точно та швидко встановити діагноз, а потім - призначати відповідне лікування.

У складних випадках ми проводимо міждисциплінарні консиліуми, а також використовуємо методику «друга думка» для отримання альтернативної думки провідних клінік і морфологічних лабораторій Європи, США, Ізраїлю.

Методи лікування

Системна терапія

Системна терапія є одним з найважливіших способів лікування шкірних захворювань, при якому призначаються таблетовані препарати, ін’єкції, що усувають внутрішні патологі.

Детальніше

Місцева терапія

МІСЦЕВА ТЕРАПІЯ широко застосовується в дерматології. Лікарські речовини проникають всередину шкіри шляхом абсорбції, надаючи поступовий лікувальний ефект. Місцева терапія, як і загальна, завжди вимагає індивідуального підходу.

Детальніше

Фототерапія

Фототерапія широко застосовується у лікуванні шкірних захворювань. Її принцип полягає у впливі на уражені ділянки спеціального вузькополосного випромінювання ультрафіолету (nb UVB 311nm). Процедура проводиться під постійним контролем фахівця.

Детальніше

Фахівці клініки

Анфілова Марина Родіонівна

Лікар-дерматовенеролог, доктор медичних наук, професор, президент Украинської академії дерматовенерології.

Консультує складні випадки області дитячої та дорослої дерматології.

Більше про лікаря

Літус Олександр Іванович

Професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної і лабораторної імунології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, лікар-дерматовенеролог.

Запрошений консультант.

Більше про лікаря

Луженецька Ірина Романівна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог.
Персоналізований підхід до діагностики та лікування загальнодерматологічних захворювань та судинних новоутворень шкіри у дітей та дорослих. Спеціаліст лазерної медицини.

Більше про лікаря

Свистунов Ігор Ваніфатійович

Професор кафедри дерматовенерології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, лікар-дерматовенеролог.
Консультує складні випадки в області дерматовенерології.

Більше про лікаря

Стовбир Ганна Сергіївна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог, подолог.
Основний напрям роботи - персоналізовані підходи до діагностики та лікування дерматологічних захворювань і патології стопи та нігтів у дітей та дорослих.

Більше про лікаря

Торбенко Євгеній Ліодорович

Лікар-дерматовенеролог, онколог, дитячий дерматолог.

Діагностика і лікування шкірних захворювань дітей і дорослих, профілактика і лікування гострих і хронічних дерматозів обличчя, діагностика, цифрова дерматоскопія і видалення новоутворень шкіри у дорослих та дітей.

Більше про лікаря

Вартість послуг

Первинна консультація дитячого лікаря-дерматолога 750 грн
Повторна консультація дитячого лікаря-дерматолога (контроль, не пізніше 2 місяців після останньої консультації) 450 грн
Первинна консультація фахівця з приводу лікування інфантильної гемангіоми (включає цифрову дерматоскопію на апараті FotoFinder) 1050 грн
Повторна консультація фахівця під час лікування інфантильної гемангіоми (включає цифрову дерматоскопію на апараті FotoFinder) 750 грн
Консиліум (спеціалісти клініки) 2500 грн
Виїзна консультація (в межах м. Києва) 3000 грн
Механічне видалення контагіозного молюска (за 1 елемент, без знеболення) до 3 елементів 200 грн
Механічне видалення контагіозного молюска (за 1 елемент, без знеболення) 4-7 елементів 170 грн
Механічне видалення контагіозного молюска (за 1 елемент, без знеболення) 8 і більше елементів 150 грн
Аплікаційна анестезія 200 грн
Підбір дози системних бета-блокаторів для лікування інфантильної гемангіоми з комплексом діагностичних обстежень в амбулаторних умовах 4000 грн
Збільшення дози системних бета-блокаторів при лікуванні інфантильної гемангіоми з комплексом діагностичних обстежень в амбулаторних умовах 2000 грн
Корекція дози системних бета-блокаторів при лікуванні інфантильної гемангіоми з комплексом діагностичних обстежень в амбулаторних умовах 2500 грн
Підбір дози системних бета-блокаторів для лікування інфантильних гемангіом з комплексом діагностичних обстежень в умовах стаціонару профільної лікарні 12000 грн