Історія

Клініка персоналізованої медицини EuroDerm спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань шкіри, волосся і нігтів.

Ми застосовуємо сучасні європейські доказові методики лікування. Клініка оснащена новітньою базою діагностичного та терапевтичного обладнання.

Фахівці клініки пройшли навчання в провідних клініках Європи, а науковими консультантами клініки є провідні дерматовенерологи України.

2008

Клініка почала свою діяльність у 2008 році коли Олександр Літус, Богдан Литвиненко та Юрій Андрашко прийняли рішення про заснування в Україні спеціалізованого центру, який би займався проблематикою псоріазу.

Рішення виходило із ситуациї, що на той момент у країні в цілому не було жодного центру, який би спеціалізувався на даній проблематиці.

Так, у 2008 році було створено компанію «Інститут псоріазу та хронічних дерматозів», завдяки зусиллям якої вперше в Україні було закуплено у США передове обладнання для фототерапії Daavlin: кабіни, пристрої для локальної фототерапії, а також спеціальні пристрої для лікування псоріазу волосистої частини голови.

У подальшому Інститут псоріазу та хронічних дерматозів показав надзвичайно активну та успішну роботу, в результаті чого сюди почали звертатися пацієнти також із проблемами шкіри, естетики та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

2010

Керівництвом компанії було прийнято рішення про розширення напрямів, на яких спеціалізується центр, а також зміну назви на EuroDerm. 

2011

Клініка переїхала на вулицю Нагірну в місті Києві та відкрила напрям оперативної дерматології, почавши проводити процедури з видалення новоутворень шкіри.

2012

Клініка EuroDerm відзначилася активною участю в розробці Національної програми щодо псоріазу, в межах якої представила свою інноваційну фотокабіну, яка потім стала прототипом безліч інших успішних розробок.

2014

Стартувало активне співробітництво клініки з кафедрами дерматовенерології НМАПО і Національного медичного університету, а також багатьма зарубіжними клініками:

 • Університетська клініка м. Кіль, Німеччина;
 • Клініка Асута, Ізраїль;
 • Університетська клініка Шаріте, м. Берлін, Німеччина;
 • Клініка Мюнхенського університету ім. Людвіга-Максиміліана, Німеччина.

2015

Було відкрито філію клініки EuroDerm на столичному Печерську, в якій виділили напрямок Естетичної медицини.

2019

Відкрито нову Клініку алергології, астми і імунології. Голова клініки, професор Юрій Анатолійович Бісюк, один з кращих фахівців алергології в Україні, директор Європейської філії науково-дослідного інститута Нової Англії (США). Наша мета - впровадження кращих американських практик у розвиток імунології та алергології в Україні.

2020

Сьогодні клініка персоналізованої медицини EuroDerm працює в наступних напрямках:

 • загальна дерматологія;
 • дитяча дерматологія;
 • пухлини шкіри;
 • трихологія;
 • утворення на нігтях і стопах;
 • естетична медицина;
 • алергологія, астма та імунологія.

Ми розвиваємося

Клініка продовжує свій активний розвиток, значно збільшивши обсяг проведених операцій і процедур.

Для зручності численних пацієнтів EuroDerm було запущено також новий сайт клініки, закуплено ексклюзивне для України обладнання провідних виробників.