Про нас

EuroDerm (ЄвроДерм) — це клініка персоналізованої медицини в Києві, фахівці якої надають кваліфіковану допомогу в діагностуванні та лікуванні різних захворювань шкіри, нігтів і волосся.

Клініка обладнана сучасною діагностичною апаратурою, всі інструменти проходять необхідну стерилізацію.

Наукові консультанти клініки — відомі в Україні та за її межами лікарі, які є спеціалістами в дерматовенерології, дерматоонкології, алергології та інших напрямках.

Наші цінності

Asset 9

Найкращі шляхи лікування

Європейські підходи до лікування захворювань шкіри, нігтів і волосся.

Asset 10

Фахівці вищої кваліфікації

Прогресивна команда фахівців, провідні європейські наукові консультанти.

Asset 11

Новітня техніка

Безпечні та ефективні апаратні методи діагностики та лікування.

Основні напрямки діяльності

 

  • Діагностика, лікування та профілактика захворювань шкіри, волосся, нігтів;
  • Організація і проведення масових акцій по скринінгу, підвищення обізнаності населення (робота зі ЗМІ, громадськими організаціями);
  • Участь у міжнародних програмах клінічних досліджень лікарських засобів;

 

  • Профілактика раку шкіри;
  • Участь в організації та проведенні науково-практичних заходів для лікарів: Київські дерматологічні дні, Школа псоріазу;
  • Видання інформаційних матеріалів для пацієнтів, участь у виданні провідного фахового журналу "Дерматолог".

Діагностичні можливості і методи лікування

Індивідуальні ортопедичні устілки

Індивідуальні ортопедичні устілки моделюються і виготовляються безпосередньо за Вашою  стопою, з урахуванням всіх її анатомічних особливостей і, при необхідності, з корекцією всіх її склепінь.

Детальніше

Медичний педикюр

Медичний педикюр — комплексна процедура, до якої входять гігієна та профілактика, а також лікування вже наявних захворювань. На відміну від косметичного, медичним педикюром займається кваліфікований фахівець - лікар-подолог.

Детальніше

Ботулінотерапія

Ін’єкції ботулінічного токсину виду А (БТА) – це процедура малої інвазивності, яка застосовується в косметології, причому вона є поширеною і досить актуальною.

Детальніше

Лазер

Лазер (англ. Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation) - це промінь світла, посилений індукованим випромінюванням, що має вузько направлений діапазон і певну довжину хвилі.

Детальніше

Біоревіталізація

Біоревіталізація є малоінвазивним способом для корекції або відновлення зовнішнього естетичного вигляду шкірного покриву.

Детальніше

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг/PRP (Platelet Rich Plasma) – це ін’єкційний метод, який омолоджує шкіру за допомогою власних ресурсів організму, завдяки введенню плазми, що виділена з крові самого пацієнта і має підвищений вміст тромбоцитів.

Детальніше

Харчова десенсибілізація

Харчова десенсибілізація або пероральна імунотерапія харчовими продуктами відноситься до вживання пацієнтом зростаючої кількісті алергену під наглядом лікаря з метою збільшення порогу, що викликає реакцію.

Детальніше

Імунобіологічна терапія в алергології

Імунобіологічні препарати - це ліки, отримані з клітин живого організму, такого як бактерії або миші, що потім модифікується для націлювання на певні молекули у людей.

Детальніше

Небулайзерна терапія

Небулайзерня терапія є різновидом інгаляційної терапії, що застосовується при захворюваннях органів дихання.

Детальніше

Алерген-специфічна імунотерапія (АСІТ)

АСІТ - найефективніший метод для «лікування» алергії. АСІТ зменшує тяжкість симптомів і потребу в ліках при лікуванні алергічних захворювань.

Детальніше

Фотодинамічна терапія

Фотодинамічна терапія (ФДТ) використовується у якості альтернативи хірургічного видалення пухлин.

Детальніше

Радіохвильова хірургія

Радіохвильова хірургія (радіохвильовий метод) — це безпечний метод видалення новоутворень шкіри під місцевою анастезією, абсолютно безболісно.

Детальніше

Кріохірургія

Кріодеструкція (Кріохірургія) - вид хірургічного лікування шляхом локального впливу наднизьких температур. Використовується для лікування різних доброякісних і злоякісних новоутворень шкіри.

Детальніше

MOHS хірургія

МІКРОГРАФІЧНА ХІРУРГІЯ ЗА МООСОМ (Mohs micrographic surgery) - це «золотий стандарт» хірургічного лікування найпоширеніших типів раку шкіри, таких як базаліома і плоскоклітинна карцинома. На сьогодні цей метод демонструє найменший ризик рецидиву (1%) при лікуванні раку шкіри.

Детальніше

Плазмотерапія

Плазмотерапія – це методика лікування, в основі якої лежить введення плазми (PRP), одержуваної з крові пацієнта і збагаченої тромбоцитами. Застосування PRP дозволяє стимулювати й прискорювати регенерацію клітин, запускати механізми природного відновлення ушкоджених і патологічних тканин.

Детальніше

Внутрішньовогнищеві ін’єкції

Внутрішньовогнищева терапія здійснюється шляхом введення лікарського препарату безпосередньо в уражену ділянку шкірного покриву, що дозволяє створити в осередку захворювання найвищу концентрацію лікувального засобу.

Детальніше

Профілактика і лікування мозолів

Усунення мозолів включає в себе два етапи - лікування та подальшу профілактику.

Детальніше

Установлення скоб і пластин

Ортоніксія перекладається з грецької, як «правильний, прямий ніготь». Це безопераційний спосіб корекції нігтьових пластин з деформацією і метод лікування врослого нігтя. Здійснюється за допомогою зовнішніх засобів (використовуються різні спеціальні скоби й пластини). Методика є дуже ефективною та абсолютно безболісною.

Детальніше

Кріотерапія

Кріотерапія - це медична процедура, в основі якої є лікування холодом. Також її називають кріохірургією або кріодеструкцією. Цей малоінвазивний спосіб застосовується в усуненні більшості шкірних захворювань доброякісної форми. Застосування кріодеструкції руйнує уражені тканини і клітини з онкологічною патологією при впливі на них дуже низьких температур.

Детальніше

Імунобіологічна терапія

Біологічні препарати є лікарськими медичними засобами, основу яких складають природні компоненти глікопротеїни.

Детальніше

Лазер СО2

Лазер СО2 використовується для лікування пігментних плям, кератозу, рубців, розтяжок, а також для косметичних процедур (корекція зморшок). Основа роботи лазера - вапоризація та термічний вплив, що допомагає прибрати небажаний дефект шкіри та одночасно стимулює вивільнення факторів росту та проникненню фібробластів у пошкоджені ділянки.

Детальніше

Фототерапія

Фототерапія широко застосовується у лікуванні шкірних захворювань. Її принцип полягає у впливі на уражені ділянки спеціального вузькополосного випромінювання ультрафіолету (nb UVB 311nm). Процедура проводиться під постійним контролем фахівця.

Детальніше

Місцева терапія

МІСЦЕВА ТЕРАПІЯ широко застосовується в дерматології. Лікарські речовини проникають всередину шкіри шляхом абсорбції, надаючи поступовий лікувальний ефект. Місцева терапія, як і загальна, завжди вимагає індивідуального підходу.

Детальніше

Системна терапія

Системна терапія є одним з найважливіших способів лікування шкірних захворювань, при якому призначаються таблетовані препарати, ін’єкції, що усувають внутрішні патологі.

Детальніше

Біопсія

Біопсія — це діагностична процедура, яка полягає у взятті невеликої ділянки ураженої тканини (біоптат) для подальшого гістологічного дослідження з визначенням форми і стадії захворювання.

Детальніше

Цифрова дерматоскопія у дітей

Дерматоскопія за допомогою цифрових оптичних пристроїв є неінвазивним методом аналізу поверхні шкіри.
Основна мета – діагностування дерматологічних новоутворень. Нерідко за допомогою дерматоскопії встановлюється вид запального процесу або інфекційного захворювання.

Детальніше

Фототрихограма

Фототрихограма є неінвазивним способом діагностики, завдяки якому проводиться якісне та кількісне оцінювання волосся. Спочатку певну ділянку волосистої частини голови знімають великим планом, а потім проводиться детальне дослідження цієї ділянки за допомогою спеціальної комп’ютерної програми Trichoscan від FotoFinder, розробленої в Німеччині.

Детальніше

Спірометрія

Спірометрія — неінвазивний метод діагностики за допомогою спірометра для визначення життєвого об'єму легень. Спірометрію використовують при профілактичних дослідженнях і з метою діагностики захворювань легень і серцево-судинної системи.

Детальніше

Молекулярно-генетична діагностика алергічних захворювань

Молекулярно-генетична діагностика є одним із сучасних та відносто нових методів обстеження організму. Він дозволяє з високою точністю і за короткий проміжок часу виявити вірусні та інфекційні захворювання, визначити мутації генів, які призводять до патологій, а також оцінити ступінь ризику виникнення спадкових захворювань. Це лише малий перелік тих можливостей, які дає ця діагностика в дослідженні ДНК.

Детальніше

Шкірні прик-тести

Прик-тести — це найпоширеніші та практично безболісні шкірні алергічні тести для діагностики алергічних захворювань. Алерген в дуже малих дозах наноситься на поверхню шкіри, після чого проводиться поверхневий прокол шкіри спеціальним ланцетом.

Детальніше

Шкірні патч-тести

Патч-тестування використовується для діагностики контактної алергії. Набір алелергенів (їх гаптени) наносять на шкіру за допомогою діагностичної системи на гіпоалергенному пластирі на два дні. Після чого оцінку результатів лікар проводить на 2, 4 та 7-ий день.

Детальніше

Діагностика холодової алергії

Холодову алергію діагностують на сучасному приладі TempTest®. Цей медичний апарат має клас IIa і застосовується для того, щоб поставити точний діагноз у разі підозри на холодову або теплову кропивницю, а також за його допомогою визначається активність і ступінь захворювання.

Детальніше

Карта родимок

Карта родимок (картування шкіри) - це інноваційний метод, який полягає в фотографуванні всього шкірного покриву з наступним автоматичним аналізом всіх пігментних новоутворень шкіри (родимок). Дозволяє діагностувати меланому шкіри на самих ранніх стадіях.

Детальніше

Флуоресцентна діагностика

Флуоресцентна діагностика (ФД) - це безболісний метод визначення вогнищ атипових клітин і справжніх кордонів пухлини шкіри, який дозволяє підібрати найбільш ефективний метод лікування.

Детальніше

Лабораторна діагностика

Лабораторні дослідження необхідні для постановки діагнозу шкірних захворювань, патологій підшкірної клітковини, при плануванні оперативного втручання, динамічному спостереженні за станом хворого під час системного лікування і визначення рівнів специфічних онкомаркерів.

Детальніше

УЗД шкіри

Ультразвукове сканування дозволяє розглянути всі шари шкіри та заздалегідь діагностувати початок змін у них.

Детальніше

Дерматоскопія

Дерматоскопія — це сучасний метод діагностики новоутворень шкіри, який дозволяє виявляти в них структурні зміни на ранньому етапі, які неможливо виявити при звичайному огляді. Дерматоскопічне дослідження проводиться без пошкодження поверхні шкіри.

Детальніше

Діагностичне та терапевтичне обладнання клініки

З його допомогою вдається швидко і точно досліджувати новоутворення, невуси, бородавки, папіломи, ангіоми та ін. Застосування дерматоскопу Fotofinder дає можливість в автоматичному режимі визначити всі необхідні характеристики родимки: площа, ступінь нерівномірності кордонів, діаметр, наявність пігментних і судинних включень. За допомогою спеціального програмного забезпечення Trichoscan від Fotofinder проводиться трихоскопія і фототрихоскопія - комплексна діагностика волосистої частини голови.

Новітній ультразвуковий апарат від лідера серед виробників обладнання даного типу. Дозволяє проводити комплексну неінвазивну діагностику шкіри (сонографія, ультразвукове сканування шкіри) на глибину до 10 мм для визначення шкірних захворювань, оцінки необхідного рівня впливу при видаленні новоутворень, вибору лікувального методу і перевірки його ефективності (через час). Апарат дає можливість також визначити товщину шкіри, оцінити її стан в динаміці за умови наявності хвороби і в нормі.

Дані апарати генерують спеціальні вузькоспектральні хвилі ультрафіолету B довжиною 311 нм, які мають максимальну кількість ультрафіолету з лікувальним впливом і мінімальну кількість ультрафіолету, що викликає побічні ефекти. Такий ефект досягається тим, що фототерапевтичні апарати Daavlin обладнані спеціальними газорозрядними лампами. Фототерапевтичні апарати Daavlin надають сильний місцевий імуномодулюючий і протизапальний ефекти, при цьому час процедури значно коротше, ніж в інших апаратах, немає необхідності у використанні фотосенсибілізатора, є можливість, як загального, так і окремого застосування (стопи, долоні, спина, гомілки і т. д.).

За допомогою апарату проводиться точне і ефективне видалення шкірних новоутворень (включаючи утворення шкіри онкологічного профілю) методом розсіювання (зрошення) рідкого азоту на обрану ділянку шкіри. Апарат CRY-AC Brymill має зручну спеціальну конструкцію, широкий вибір насадок (A-F), що дозволяє лікарю набагато точніше контролювати глибину і температуру заморожування. Процес кріодеструкції (видалення новоутворень) проходить набагато точніше, результативніше і безпечніше.